MENU

DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEM!

Nazywam się Szymon Zabawa.

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 7 lat. Zakochałem się w fotografowaniu wesel z kilku względów. Poznawanie zakochanych ludzi to pierwszy z nich, po drugie lubię łapać towarzyszące Wam wtedy emocje, poza tym śluby stawiają przed fotografem szereg wyzwań, które z przyjemnością podejmuję :) Staram się pokazać Wasz dzień w najpiękniejszy sposób 💛

White and Light, fotograf Szymon Zabawa, o mnie, about

O CZYM LUBIĘ GADAĆ?

Jako, że żyję fotografią, to śledzę również wszystkie nowinki sprzętowe, o których uwielbiam dyskutować, ale potrafię pogadać nie tylko o zdjęciach i sprzęcie :)

Jestem fanem fantasy, a więc znam i bardzo lubię Wiedźmina (oczywiście nie tylko widziałem serial i przeszedłem wszystkie części gry, ale zdarzyło mi się również przeczytać całą sagę).
Uwielbiam również twórczość J.R.R. Tolkiena. Staram się raz na rok, maksymalnie na dwa lata obejrzeć Władcę Pierścieni, a ostatnio zagłębiłem się w Silmarillion.

Ponadto lubię w wolnym czasie pograć w dobre gierki. Gdybym miał wybrać ulubione... Na pierwszym miejscu stała by pierwsza część przygód Bezimiennego z Gothic'a (i Marvina z Kronik), zaraz za nimi byłby TES Skyrim.

White and Light, fotograf Szymon Zabawa, o mnie, about

A CO Z FILMAMI?

Uwielbiam! W przerwach między obróbką materiału zdarzy mi się coś obejrzeć. Kilka ulubionych serialów, to: The Big Bang Theory, Stranger Things, Gra o Tron, Wikingowie, Podróżnicy, Norsemen. Poza tym bardzo polubiłem też Bridgertonów, Ragnarok, czy Black Mirror.

Gdybym miał wybrać coś ulubionego?
Władca Pierścieni 💍

CZEGO SŁUCHAM?

Zgodnie z wykresami na Spotify - moim ulubionym wykonawcą jest Rise Against. Możesz kojarzyć tę grupę z numeru "Give it All", który pojawił się w NFS Underground 2, albo kawałka "Like the Angel" z którejś części Tony Hawk Pro Skater ;)

Słucham też innych rzeczy. Zobacz i też posłuchaj!

Podoba Ci się dekoracja lub lokalizacja ze zdjęcia? Kliknij i sprawdź!
White and Light – fotografia ślubna Szymon Zabawa

White and Light, fotograf Szymon Zabawa, o mnie, about
White and Light - o mnie - o mnie - White and Light
White and Light, fotograf Szymon Zabawa, o mnie, about
 
White and Light, fotograf Szymon Zabawa, o mnie, about
CLOSE