MENU

LAST MINUTE

RABAT 20%

Przez pandemię kilka moich par zdecydowało się na organizację wesela w późniejszym czasie, dlatego zwolniły się następujące bliskie terminy: 23 maja oraz 6, 13, 20, 27 czerwca.
Jeśli ślub planujesz w tym czasie - ta oferta specjalna jest dla Ciebie!

Co zawiera pakiet?

Fotografowanie przygotowań Pary Młodej, błogosławieństwa, ceremonii w kościele. Jeśli pogoda nam pozwoli, to zrobimy również mini plener. Łącznie dostaniecie 200 fotografii. Zdjęcia przekażę Wam na drewnianym pendrive z grawerem oraz w galerii online. Dojazd do 50km od Rzeszowa w cenie.

Normalnie 2000zł

Z rabatem 1600zł

Gabrysia & Rafał

Totalne zauroczenie tymi ludźmi z drugiej strony aparatu! To niesamowite, że na nich trafiliśmy i że uwiecznili ten wyjątkowy dzień! Będziemy polecać rękami i nogami i sercami! ♥

01
06

Sylwia & Mateusz

Polecamy z całego serducha! ❤ Zdjęcia przepiękne, bardzo miła współpraca, pełen profesjonalizm ;)

02
06

Ania & Kamil

Dziękuję za wszystko w imieniu moim i męża! Zdjęcia wyszły ekstra, wszyscy są zachwyceni, my oczywiście tez! Pozdrawiamy i życzymy Wam samych sukcesów!

03
06

Rodzice Anastazji

Jesteśmy z żoną zachwyceni zdjęciami. Piękne ujęcia!

04
06

Patrycja & Damian

Fotograf - idealny, kreatywny, sprawia że Ten Dzień jest wyjątkowy. Dziękujemy ♥

05
06

Patrycja & Mateusz

Super podejście do ludzi :)
Pełen profesjonalizm ??

06
06

PYTANIA & ODPOWIEDZI

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Umowa zobowiązuje mnie do oddania fotografii nie później niż 90 dni roboczych po wykonaniu reportażu lub pleneru, jednak zwykle staram się abyście dostali zdjęcia już po miesiącu ;)

Czy zdarzyło Ci się ominąć jakieś wydarzenie podczas ślubu?

Nie. Tydzień przed weselem kontaktuję się z Parą Młodą i przesyłam jej formularz przedślubny. Proszę w nim o uzupełnienie lub potwierdzenie niezbędnych dla mnie informacji (dokładne lokalizacje: przygotowań, ceremonii, lokalu - z map Google; numery telefonów, godziny i rodzaje zaplanowanych wydarzeń). Proszę też o przesłanie planu dnia jeśli jest przygotowany, a jeśli nie, to pomagam w organizacji czasu - ustalamy godziny mojego przyjazdu i udzielam tam również najistotniejszych wskazówek, aby ten dzień Państwo Młodzi przeżyli jak najlepiej ?

Czy nasze zdjęcia są w jakiś sposób zabezpieczone przed przypadkowym skasowaniem, uszkodzeniem nośnika danych?

Tak! Do kopii zapasowej przykładam najwyższą wagę. Zdjęcie po wykonaniu ląduje od razu na 2 karty pamięci w aparacie, a po zakończeniu fotografowania reportażu, czy sesji pliki zgrywam na 3 dyski twarde oraz weryfikuję ich kompletność.

Na jakim terenie działasz?

Mieszkam w Rzeszowie i najwięcej zdjęć robię Parom Młodym z Podkarpacia oraz Małopolski, ale zdjęcia wykonuję na terenie całego kraju.

Jak daleko możesz pojechać z nami na sesję narzeczeńską lub plener ślubny innego dnia?

Jeśli chcielibyście pojechać w konkretne miejsce na plener, to oczywiście jest taka opcja ;) Należy jedynie wziąć pod uwagę koszty związane z transportem i ewentualnym dodatkowym czasem pracy (sesja przewiduje maksymalnie 2,5 godziny zdjęć). Nie wykonuję plenerów zagranicznych.

Czy możemy zobaczyć pełny reportaż?

Tak! Napisz do mnie wiadomość, a podeślę link do galerii ;)

Jak zabezpieczasz się na wypadek gdyby zepsuł Ci się aparat podczas wesela?

Pracuję równocześnie na dwóch aparatach, więc nawet w razie gdyby któryś się uszkodził, to mogę spokojnie kontynuować fotografowanie.

Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w kościołach?

Tak. Kurs liturgiczny dla fotografów wykonywałem w Diecezji Rzeszowskiej w 2013 roku. Zawsze na reportażu mam ze sobą legitymację potwierdzającą ukończenie kursu ?

CLOSE